Wizja Carenea

Wizja Carenea

Wierzymy, że w dobie transformacji cyfrowej opieka zdrowotna wciąż będzie opierać się na kapitale ludzkim. Dobrze wykształcona kadra medyczna, pielęgniarska i farmaceutyczna, dla której główną wartością jest dobro pacjenta, odgrywa kluczową rolę w obszarze zdrowia współczesnego społeczeństwa.

CARENEA to wspólne przedsięwzięcie ekspertów z dziedziny ochrony zdrowia, biznesu i zarządzania zasobami ludzkimi (w skrócie medhr) aby skutecznie radzić sobie z rosnącym niedoborem wykwalifikowanych pracowników w sektorze szwajcarskiej opieki medycznej. Jesteśmy dumni, że możemy łączyć szwajcarskich Pracodawców z wartościowymi Kandydatami z Polski.

Nasze wartości

Opieka

Opieka

Aktywnie wspieramy naszych Kandydatów i Partnerów w procesie rekrutacji i relokacji, zarówno w Polsce, jak i na miejscu w Szwajcarii. Dbamy o poczucie bezpieczeństwa i spokój wewnętrzny obydwu stron, by skutecznie wspierać Wasz start w nowe życie i pracę.

Koncentracja na kliencie

Koncentracja na kliencie

Naszymi klientami są zarówno szwajcarscy Pracodawcy, jak i polscy Kandydaci. Wierzymy, że dobre dopasowanie oczekiwań obydwu stron zwiększa szansę na udaną relację zawodową.

Zaufanie i niezawodność

Zaufanie i niezawodność

Dotrzymujemy obietnic, ponieważ zależy nam na długoterminowej współpracy i sukcesie zarówno naszych Kandydatów, jak i Partnerów. Mamy kompetencje, zasoby i doświadczenie by skutecznie wspierać międzynarodowe procesy rekrutacji i relokacji.

Zaangażowanie

Zaangażowanie

Łączymy szwajcarskich Pracodawców z wartościowymi Kandydatami z Polski, dbając o zaangażowanie obydwu stron. Naszym celem jest zbudowanie udanej relacji opartej na wzajemnym zaufaniu i pełnej transparentności.

Rynek usług medycznych otwiera nowe
perspektywy dla wykwalifikowanych
Kandydatów z Polski.

Sprawdź warunki rekrutacji

    Zapisz się do newslettera!

    Przejdź do góry