O placówce

Pallas Kliniken to rodzinna grupa prywatnych klinik specjalizujących się w okulistyce i medycynie estetycznej. Zatrudnia ponad 350 pracowników w 19 lokalizacjach, obecna na rynku szwajcarskim od 30 lat. Obecnie kliniki Pallas to jedna z wiodących i najwyżej wyspecjalizowanych klinik w niemieckojęzycznej części Szwajcarii. Kliniki Pallas zbudowały i konsekwentnie rozwijają swoją ofertę poprzez stale wprowadzane innowacje, nowe metody leczenia, nowoczesny sprzęt, najwyższą jakość usług realizowanych przez międzynarodowy zespół ekspertów.

Motto klinik to „Ludzie są w centrum wszystkiego, co robimy – dotyczy to zarówno naszych pacjentów, jak i pracowników”

Carenea Polska jako wyłączny Partner Klinik Pallas na rynku polskim zaprasza lekarzy okulistów, gotowych na kontynuację swojego rozwoju zawodowego w Szwajcarii do udziału w procesie rekrutacyjnym oraz do uczestnictwa w programie Academia Carenea, przygotowującym do pracy w roli lekarza w Szwajcarii.

Kliniken Pallas w liczbach

30
lat doświadczenia
19
placówek
150 000
pacjentów rocznie
+120
ekspertów

Poznaj Kliniken Pallas

Powody dla których

warto pracować w Pallas Kliniken

Płaska
struktura
Wewnętrzne
i zewnętrzne szkolenia
Regulowane
godziny
pracy
Atrakcyjne
wynagrodzenia
Praca
w niepełnym
wymiarze
Odciążenie od
pracy
administracyjnej
Pallas Kliniken oferują okulistom pracę
na nowoczesnym sprzęcie diagnostycznym
Dla Naszych Kandydatów, przyszłych lekarzy okulistów w Pallas Kliniken to bardzo istotny aspekt.
Poprawia on standard pracy, możliwość szybszej i dokładniejszej diagnozy, oraz lepsze zarządzanie otrzymanymi wynikami.

Clarus 500 firmy Zeiss Meditec

Najnowsza ultraszerokopolowa kamera siatkówkowa. Następna generacja sprzętu łącząca obrazowanie ultraszerokopolowe w prawdziwym kolorze z wysokiej jakości optyką w urządzeniu zaprojektowanym z myślą o pacjencie i lekarzu

Galilei G6 ColorZ

Uniwersalne urządzenie diagnostyczne integrujące biometrię optyczną z podwójną tomografią Scheimpfluga i topografią Placido.

Witamy w "Rodzinie Pallas"!

W ten sposób będziesz witany i traktowany od pierwszego dnia. Zaczniesz od ciepłego dnia powitalnego, podczas którego przedstawimy Ci Pallas Kliniken, poznasz swoich nowych kolegów i dowiesz się ekscytujących szczegółów na temat historii Pallas Kliniken od naszego CEO Georgosa Pallasa. Troskliwe podejście do siebie nawzajem – od stażystów po dyrektora generalnego – jest jedną z naszych najważniejszych wartości. Płaska hierarchia, kultura „ty”, otwartość, tolerancja i przejrzystość: wszystko to jest dla nas ważne i żyjemy tym na co dzień. Naszym celem jest wspólne dawanie z siebie wszystkiego dla naszych pacjentów i klientów. Przekonaj się sam!

Benefity dla pracowników

Oprócz progresywnych warunków pracy, konkurencyjnych wynagrodzeń i miejsc pracy w centralnie położonych lokalizacjach, nasi pracownicy korzystają z licznych korzyści.

Zniżki w Pallas Kliniken:

  • Laserowe leczenie oczu
  • Zabiegi dermatologiczne i kosmetyczne
  • Produkty kosmetyczne
  • Zabiegi i operacje estetyczne

Zniżki w organizacjach zewnętrznych:

  • Abonament fitness i masaże
  • Specjalne warunki dla usług bankowych
  • Sunrise – telefonia komórkowa
  • Oferty w sektorze rekreacyjnym
  • Specjalne zniżki w wybranych sklepach

Rozwój i kariera

Jedną z naszych wartości jest „specjalizacja”. Dla nas oznacza to uczenie się przez całe życie, co jest niezbędne w dzisiejszych czasach, aby być na bieżąco zawodowo. Dlatego wspieramy dalsze szkolenia i pokrywamy ich koszty, a nawet pokrywamy je w całości. Oferujemy również różne możliwości szkoleń wewnętrznych na bieżąco.

Nowa praca – nowe miasta

Olten

Urocze, małe miasto Olten leży u stóp południowej części Jury nad rzeką Aare pomiędzy Solurą (Solothurn) i Aarau. Ze względu na centralne położenie w Szwajcarskim Mittellandzie w mieście często organizowane są kongresy i seminaria. Dziewicza przyroda i sąsiednie wzniesienia Jury sprawiają, że okolica przyciąga także miłośników wypoczynku. W kierunku Jury oraz wzdłuż rzeki Aare prowadzą liczne wycieczki, wędrówki i przejażdżki rowerowe prosto do zaskakująco dziewiczego świata przyrody z lasami liściastymi. Po podejściu przez słynny wąwóz «Tüfelsschlucht» na górę Wszystkich Świętych i dalej na Belchen czeka wspaniała nagroda w postaci widoków na Mittelland. Strome ściany gór Jury, ścianki wspinaczkowe i kamieniołomy przyciągają do regionu bardziej ambitnych amatorów sportowej wspinaczki.

Grenchen

Grenchen, drugie co do wielkości miasto w kantonie Solothurn, jest uważane za jedno z najbardziej zielonych miast w Szwajcarii. Nic dziwnego, ponieważ dzięki Grenchenberge, strefie ochronnej Witi i zacisznemu parkowi miejskiemu, jest tu mnóstwo zielonych przestrzeni, które zachęcają do relaksu. Oprócz imponującego otoczenia naturalnego, krajobraz miasta został ukształtowany od XIX wieku przez tradycyjny przemysł zegarmistrzowski i precyzyjny. Pomimo szybkiego rozwoju i rozbudowy miasta, powojenne budynki stanowią dobry kontrast z nowoczesnością. Centrum z różnorodnymi sklepami zachęca do zakupów. Jeśli spojrzysz w górę, z pewnością dostrzeżesz mały samolot lub dwa. Na lotnisku w Grenchen można spełnić marzenie o lataniu, czy to podczas lotu widokowego, czy próbnego lotu jako pilot. Grenchen jest tętniące życiem, nowoczesne, otwarte i warte odwiedzenia.

 

Solothurn

Solothurn,  stolica kantonu Solothurn w północno-zachodniej Szwajcarii  to małe i urocze miasto położone nad rzeką Aare, które rozpieszcza mieszkańców unikalnym połączeniem kultury włoskiej, francuskiej i niemieckiej.  Uważane jest za najpiękniejsze miasto barokowe w Szwajcarii. Oferuje szereg wspaniałych, inspirujących doświadczeń kulturalnych, od koncertów klasycznych po piękne produkcje teatralne. Miasto jest również znane z posiadania jednej z najbardziej imponujących, cennych kolekcji sztuki szwajcarskiej w kraju. Historia, kultura, rozrywka i styl to właśnie Solothurn.  Jego  motto to  komfort małego miasta i  kosmopolityczna kultura. Również miłośnicy rekreacji na wolnym powietrzu znajdą tu coś dla siebie – wzdłuż rzeki Aare, nad którą jest położone Solothurn znajduje się rozległa sieć ścieżek pieszych i tras rowerowych.

Co dalej?
Podejmij decyzję już dziś!

Sprawdź jak wygląda
proces rekrutacji
Dowiedz się więcej
Zobacz aktualne oferty pracy
w klinikach i szpitalach Grupy
Oferty pracy
Zapraszam Cię do udziału w rekrutacji
do Pallas Kliniken
ewa.solarczyk-konik@carenea.pl
+48 797 834 184
Ewa Solarczyk, Dedykowany Opiekun Pallas Kliniken
Przejdź do góry