O placówce

Znajdujący się w regionie Freiamt Spital Muri oferuje wysokiej jakości opiekę zdrowotną. Ponad 940 pracowników szpitala zapewnia kompleksową opiekę nad pacjentami w przyjaznej i rodzinnej atmosferze. Rocznie szpital przeprowadza około 78 000 zabiegów ambulatoryjnych w tym 7 400 w trybie stacjonarnym oraz przyjmuje 700 porodów. Szpital Muri dysponuje sześcioma salami operacyjnymi, czterema salami porodowymi, około 100 łóżkami na oddziałach stacjonarnych oraz sześcioma certyfikowanymi stacjami na oddziale intensywnej terapii. Ponadto szpital jest certyfikowanym ośrodkiem szkolenia i kształcenia medycznego.
Szpital Muri to także atrakcyjny pracodawca, oferujący możliwości rozwoju i aktywnie promujący kulturę szacunku i otwartości. Został wyróżniony tytułem „Familie UND Beruf” przyznawany w Szwajcarii firmom, które z sukcesem wdrażają działania mające na celu godzenie pracy, życia rodzinnego i prywatnego oraz równość płci.

Motto szpitala to „Wysokiej jakości, osobista i bliska opieka zdrowotna jest naszym najwyższym priorytetem. Traktujemy naszych pacjentów holistycznie i zgodnie z ich potrzebami.”

Spital Muri jest partnerem Carenea Polska i zaprasza polskich specjalistów do pracy w swoich zespołach!

Poznaj Spital Muri

Powody dla których

warto pracować w Spital Muri

Nasi pracownicy to nasza największa wartość. Chcemy ich doceniać i wspierać oferując atrakcyjne wynagrodzenie i szerokie możliwości rozwoju. Dołącz do nas! Chcemy się rozwijać razem z Tobą.
Równowaga między życiem<br>prywatnym i zawodowym
Równowaga między życiem
prywatnym i zawodowym

Szpital Muri wdraża działania mające na celu godzenie życia zawodowego, rodzinnego i prywatnego i został wyróżniony tytułem „Familie UND Beruf”.

Aktywna<br>społeczność pracownicza
Aktywna
społeczność pracownicza

Dbamy o integrację zespołu i proponujemy naszym pracownikom udział w różnorodnych wydarzeniach sprzyjających budowaniu relacji.

Wyjątkowa<br>lokalizacja
Wyjątkowa
lokalizacja

Teren wokół szpitala to 30 000 m2 zielonej przestrzeni tworzącej ogrody, parki i ścieżki spacerowe. W takim otoczeniu pracuje się lepiej!

Benefity dla pracowników

Wynagrodzenia

Szpital Muri płaci uczciwe wynagrodzenie zgodne ze stawkami rynkowymi i przywiązuje wagę do odpowiednich świadczeń socjalnych. Dodatkowo pracownicy otrzymują dodatek finansowy w nocy, w weekendy i święta.

Czas pracy i urlopy
  • Elastyczna organizacja czasu pracy
  • Codzienna płatna przerwa
  • Urlop od 25 do 30 dni roboczych
Zdrowie

Zdrowie naszych pracowników jest dla nas bardzo ważne. Oferujemy szeroki zakres działań prozdrowotnych i profilaktycznych. Jako pracownik możesz korzystać z foteli masujących, sprzętu treningowego do fizjoterapii, ergonomicznych stanowisk pracy, itp.

Urlop macierzyński

Urlop macierzyński dla pracowników, którzy pracują w Szpitalu Muri od ponad 6 miesięcy, wynosi 16 tygodni za pełnym wynagrodzeniem.

Opieka nad dziećmi

Dzieci pracowników mogą być objęte profesjonalną opieką w centrum opieki dziennej Wichtelburg na terenie szpitala w godzinach pracy.

Zakwaterowanie dla pracowników

W domu dla personelu na terenie szpitala oferujemy naszym pracownikom możliwość zakwaterowania w komfortowych i jasnych studiach.

Sport

Szpital Muri jest wyróżniony certyfikatem „Competitive Sport Friendly Employer” jako firma przyjazna sportowcom wyczynowym.

 

Miejsca parkingowe / premia eko

Do dyspozycji pracowników jest 8-poziomowy parking.  Osoby korzystające z transportu publicznego, przyjeżdżające rowerem lub motocyklem otrzymują  miesięczny eko-bonus.

Restauracja dla personelu

Restauracja nominowana do nagrody „Best of Swiss Gastro” oferuje  menu na bazie świeżych produktów prosto z targu.

Inne

Pracownicy Szpitala Muri korzystają z licznych zniżek na zakupy, wypoczynek i zdrowie. Ponadto szpital udziela zniżek na wewnętrzną ofertę TCM, masaże medyczne oraz usługi szycia i prania.

Rozwój i kariera

Rozwój osobisty i zawodowy pracowników jest dla nas ważny. Wspieramy uczestnictwo w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach i dalszej edukacji poprzez hojny udział w postaci czasu pracy i/lub kosztów kursów. Ponadto oferujemy wewnętrzne szkolenia w specjalistycznych obszarach.

Nowa praca - nowe miasto

Muri

Liczące niewiele ponad 8 tysięcy mieszkańców Muri to historyczna wioska klasztorna położona nad rzeką Lindenberg w wiejskim regionie Freiamt. Od prawie 1000 lat związana ze słynnym klasztorem Benedyktynów, aktualnie pełni rolę nowoczesnego ośrodka regionalnego z doskonałą infrastrukturą, pięknymi lokalizacjami mieszkalnymi i ponad 5 300 miejscami pracy. Szczególna kombinacja wiejskiej idylli i spokoju, możliwości rekreacji i wypoczynku, a także bezpośrednia bliskość aglomeracji miejskich Zug, Zurychu i Lucerny sprawiają, że gmina jest szczególnie atrakcyjna jako miejsce do życia dla rodzin z dziećmi.

To raj dla pieszych i kraj rowerzystów, światy klasztorne i kultura wiejska, natura i człowiek w równowadze.

Idealny
dla rodzin z dziećmi
Znakomite
położenie
Piękne
doliny
Klasztor
Benedyktynów
Glamping

Co dalej?
Podejmij decyzję już dziś!

Sprawdź jak wygląda
proces rekrutacji
Dowiedz się więcej
Zobacz aktualne oferty pracy
w klinikach i szpitalach Grupy
Oferty pracy
Zapraszam Cię do udziału w rekrutacji
do Spital Muri!
Ewa Solarczyk-Konik, Dedykowany Opiekun Spital Muri
ewa.solarczyk-konik@carenea.pl
+48 797 834 184
Przejdź do góry