Opinie

Przeczytaj, co o nas mówią!

Grażyna Grądzka, Uczestniczka Programu

Grażyna Grądzka, Uczestniczka Programu

Dzięki Carenea od kwietnia 2023 pracuję w szwajcarskiej aptece Coop Vitality (Galenica) w Zurychu. Od momentu podjęcia decyzji o chęci pracy w Szwajcarii, Carenea poprowadziła mnie do celu krok po kroku. Serdecznie dziękuję i szczerze rekomenduję!

Justyna Tumaszyk, Uczestniczka Programu

Justyna Tumaszyk, Uczestniczka Programu

Bardzo polecam współpracę z firma Carenea. Dzięki nim zaczęłam pracę w Szwajcarii w klinice. Firma godna zaufania.

Tomasz Frydrych, Uczestnik Programu

Tomasz Frydrych, Uczestnik Programu

Od chwili, gdy podjąłem decyzję o wyjeździe do Szwajcarii, Carenea przejęła odpowiedzialność za wszystko, łącznie ze znalezieniem i wynajęciem mieszkania w Lucernie. Dla mnie ważne było również, że firma prowadzi fizyczne biura w Polsce i Szwajcarii, a nie działa tylko online.

Barbara Olczyk, Uczestniczka Programu

Barbara Olczyk, Uczestniczka Programu

Bardzo polecam każdemu planującemu wyjazd do pracy w Szwajcarii. Carenea Polska to zespół specjalistów pomagających w każdy możliwy sposób w spełnieniu celu. Magda Żabicka idealnie sprawdziła się jako manager ds. relokacji. Na początku przeprowadziła nas przez dotarcie do szpitala na dzień próbny. Gdy praca była już pewna załatwiła z nami sprawy związane ze znalezieniem mieszkania, następnie zameldowania, bankowości i ubezpieczeń. Dzięki Magdzie cały proces nie był nam straszny. Magda zawsze starła się znaleźć najlepsze i najkorzystniejsze dla nas oferty i rozwiązania. Zaangażowanie Magdy, jej wiedza i wkład pracy w proces relokacji uczestników Academii Carenea są bezcenne. Życzę każdemu decydującemu się na emigrację, aby mieli taką osobę u swojego boku podczas pierwszych kroków w obcym kraju!

Henryk Łużny, Uczestnik Programu

Henryk Łużny, Uczestnik Programu

Wybrałem Carenea dlatego, że umowę podpisujemy bezpośrednio z pracodawcą szwajcarskim i z uwagi na program przygotowujący do relokacji, Academia Carenea. Bez tego byłoby bardzo trudno. Doceniam również niesamowicie przyjemny i sympatyczny kontakt z pracownikami.

Damian Kożuch, Uczestnik Programu

Damian Kożuch, Uczestnik Programu

Przeprowadzka do Szwajcarii była najbardziej stresującym procesem, bardziej nawet od pierwszego dnia w nowej klinice. Dlatego jestem wdzięczny p. Magdalenie Żabickiej - Włodarczyk, Menedżerowi ds. Relokacji za bezproblemowe przeprowadzenie nas przez ten zawiły i trudny dla nas wtedy proces, który niezbędny był do podjęcia pracy. Otrzymaliśmy kompleksową pomoc w zakresie poszukiwania pierwszego mieszkania, otworzenia konta bankowego, zarejestrowania naszego pobytu w urzędzie gminy i uzyskaniu szwajcarskiego numeru telefonu, a także wsparcie w zakresie potrzebnych nam w Szwajcarii ubezpieczeń. Bez wątpienia bez otrzymanej pomocy, podjęcie pracy w Szwajcarii mogłoby być wręcz niemożliwe.

Olga Dobranowska, Uczestniczka Programu

Olga Dobranowska, Uczestniczka Programu

Jestem niezmiernie usatysfakcjonowana, że mogłam podczas Schnuppertagu nie tylko dowiedzieć się czegoś więcej o swoim przyszłym miejscu pracy, o kulturze i atmosferze jaka panuje w oddziale, ale i poznać zespół i w niedługim czasie zacząć pracę w klinice Hirslanden. Zostałam zaproszona przez szefową oddziału na wspólne śniadanie z całym zespołem. Poznałam wszystkie osoby pracujące w oddziale i miałam okazję powiedzieć dwa słowa o sobie. I szefowa oddziału i wszyscy członkowie zespołu przyjęli mnie z ogromną życzliwością.

Urs Kaeslin, Grupa Hislanden

Urs Kaeslin, Grupa Hislanden

Carenea jest jedyną szwajcarską firmą działającą na polskim i szwajcarskim rynku rekrutacji medycznych, która zapewnia kandydatom ukierunkowane szkolenia zawodowe, kulturowe i językowe w ramach programu Academia Carenea. I to wydaje się być głównym czynnikiem sukcesu w skutecznym zatrudnianiu zagranicznych pracowników. Dla Hirslanden certyfikat Academii wraz z nostryfikacją dyplomu w SRK stanowi gwarancję jakości. Dlatego z przyjemnością witamy kandydatów Carenea w naszych placówkach.

Manuel Kösters, Grupa Galenica

Manuel Kösters, Grupa Galenica

Carenea oferuje unikalny na rynku rekrutacji medycznych koncept nauki języka niemieckiego w ramach programu Academia Carenea. Po osiągnięciu poziomu znajomości języka B2 otwiera się przed polskimi kandydatami ekscytująca możliwość rozpoczęcia pracy w zespole farmaceutów Galenica w Szwajcarii. Z niecierpliwością czekamy, aby Cię poznać i wspierać Twoją karierę!

Gabi Brenner, Szpital USZ

Gabi Brenner, Szpital USZ

Razem z Carenea, naszym wyłącznym przedstawicielem w Polsce, mamy przyjemność prowadzić procesy rekrutacyjne dla polskich kandydatów. Wiemy, że oprócz doskonałego wykształcenia, polscy specjaliści odznaczają się wysokim etosem pracy i empatią. To są kompetencje, które cenimy w Szpitalu Uniwersyteckim i których potrzebujemy. Z radością będę Państwa witać osobiście w naszym zespole. Powodzenia!

Elias Sarbach, Spitalzentrum Oberwallis

Elias Sarbach, Spitalzentrum Oberwallis

Z radością czekamy na Państwa razem z Carenea. Praca w sercu szwajcarskich Alp to prawdziwe marzenie, a ja bardzo się cieszę że dołączą Państwo do naszego zespołu. Nasz szpital spełnia wysokie wymagania programu jakości pielęgniarskiej ANCC. Personel pielęgniarski ma tu wyjątkowe możliwości rozwoju i uczenia się od najlepszych ekpertów w zawodzie.

Sabine Viederkehr, Spital Muri

Sabine Viederkehr, Spital Muri

Szpital Muri to nie tylko nowczesna placówka medyczna, ale i atrakcyjny pracodawca, który aktywnie promuje kulturę szacunku i otwartości. Wraz z Carenea zapraszamy kandydatów z Polski, którzy chcą rozwijać się razem z nami. Spital Muri to Twoja szansa na szybki awans zawodowy, rozwój kariery we wspierającym otoczeniu i udane życie prywatne blisko natury.

Chcesz rozwijać się zawodowo i mieszkać w pięknym i bezpiecznym kraju?

Dołącz do programu rekrutacyjnego Carenea! Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły
ewa.solarczyk-konik@carenea.pl
+48 797 834 184

Sprawdź również nasze opinie w Google

    Zapisz się do newslettera!

    Przejdź do góry