Oferty pracy dla farmaceutów

Oferty pracy dla farmaceutów

Rozszerzamy naszą działalność i prezentujemy oferty pracy dla farmaceutów w Szwajcarii. Wykwalifikowany personel może rozpocząć pracę w aptekach otwartych lub specjalnych placówkach zlokalizowanych na terenie szpitali. Osoby ze szwajcarskim prawem wykonywania zawodu mają do wyboru różne drogi rozwoju zawodowego. Są to zarówno szpitalne i otwarte sieci aptek, jak i laboratoria firm farmaceutycznych.

Praca dla farmaceuty – Szwajcaria

Carenea to pierwsza w Polsce firma szwajcarska, która pomoże Ci przejść cały proces rekrutacyjny i zaoferuje wsparcie w relokacji do Szwajcarii. Na naszej stronie prezentujemy aktualne oferty pracy dla farmaceutów i farmaceutek za granicą, w Szwajcarii, wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków, pakietem ubezpieczeń, wymagań, formy zatrudnienia oraz wynagrodzeniem. Chcemy połączyć najlepszych kandydatów z placówkami, które dają niezwykłe możliwości rozwoju zawodowego i szukają wykwalifikowanych pracowników.

Sprawdź aktualne oferty pracy!

Jak się zgłosić?

Rekrutacja personelu medycznego rozpoczyna się od kontaktu. Ten jeden mały krok może mieć duży wpływ na całą Twoją przyszłość. Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz, by poznać jak najwięcej szczegółów. Przygotowaliśmy specjalny formularz zgłoszeniowy, w którym opisujesz swoje kwalifikacje oraz znajomość języków obcych. Możesz również aplikować bezpośrednio na konkretną ofertę.

Udział w procesie rekrutacyjnym jest nieodpłatny. W trakcie aplikacji możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie. Wierzymy, że komunikacja ułatwi nam zadanie, a Tobie podjęcie decyzji o przeprowadzce. Dlatego przekazujemy wszystkie informacje dotyczące oferty.

Kluczową rolę w tym wypadku odgrywa nostryfikacja dyplomów oraz uzyskanie szwajcarskiego prawa do wykonywania zawodu. Opieka farmaceutyczna w Szwajcarii bardziej rozwinięta i ma szerszy zakres niż w Polsce. Naszym zadaniem jest zatem przygotowanie kandydatów zgodnie z przepisami tamtejszego prawa. Warto pamiętać, że przepisy, które dotyczą szwajcarskich farmaceutów, obowiązują również w przypadku osób, które ukończyły studia w innych krajach europejskich. Carenea współpracuje z różnymi placówkami medycznymi i farmaceutycznymi, przygotowując kandydatów do podjęcia wszystkich obowiązków określonych przez pracodawcę.

Czy musisz znać język?

Oferty pracy dla farmaceutów za granicą kierowane są zarówno do specjalistów znających język, jak i osób, które go nie znają. W Szwajcarii najczęściej używany jest niemiecki. Przy każdej ofercie pracy informujemy, czy zatrudniający poszukuje kandydatów posługujących się językiem. Niektóre ogłoszenia nie mają takiego wymogu. Co więcej, część placówek medycznych finansuje kurs niemieckiego. Dlatego zachęcamy do aplikowania wszystkich farmaceutów i farmaceutki, niezależnie od stopnia zaawansowania językowego.

Wypełnij formularz i prześlij CV

Pomoc nie kończy się w momencie podpisania umowy

Nie tylko przedstawiamy oferty pracy w szpitalach, klinikach lub aptekach, lecz także przeprowadzamy przez cały proces relokacyjny. Pomagamy magistrom farmacji przystosować się do nowych warunków pracy za granicą. Dzięki temu mamy pewność, że zarówno kandydaci, jak i pracodawcy, będą zadowoleni z podjętej współpracy.

Działamy po to, by wesprzeć farmaceutów planujących pracę za granicą. Łączymy pracodawców ze Szwajcarii z wykwalifikowanym personelem medycznym z Polski. Wspólnie możemy zadbać o Twoją przyszłość. Wszystkich zainteresowanych farmaceutów zapraszamy do kontaktu i regularnego przeglądania ofert.

Przejdź do góry