Oferty pracy dla elektroradiologów

Oferty pracy dla elektroradiologów

Technik elektroradiolog może zdecydować się na pracę za granicą w szwajcarskich szpitalach, klinikach, pracowniach rentgenowskich oraz punktach diagnostycznych. Są to zarówno ośrodki państwowe, jak i prywatne. Na naszej stronie dostępne są ogłoszenia placówek medycznych poszukujących osób, które mogą pochwalić się szerokim doświadczeniem zawodowym lub dopiero rozpoczynają karierę.

Praca dla technik RTG w Szwajcarii – kto może ją podjąć?

Rekrutacja personelu medycznego w Szwajcarii prowadzona przez firmę Carenea to szansa na rozwój zawodowy oraz bardzo dobre warunki pracy. Coraz więcej ośrodków dysponujących najnowocześniejszą technologią oferuje pracę dla elektroradiologów. Poszukiwane są osoby, które uzyskały prawo do wykonywania zawodu na terenie Polski i mogą nostryfikować dyplomy według szwajcarskich wymogów. Jako firma łącząca najlepszych kandydatów z pracodawcami zapewniamy pomoc na każdym etapie rekrutacji, także w momencie uzyskiwania kwalifikacji potrzebnych w Szwajcarii.

Co więcej, wszystkie ogłoszenia kierowane do radiologów zawierają najważniejsze informacje z punktu widzenia kandydatów. Są to: wysokość wynagrodzenia (podawana w szwajcarskiej walucie, czyli franku szwajcarskim), zakres obowiązków, wymagania pracodawców, benefity oraz opis placówki, która chce zatrudnić specjalistów na stanowisko elektroradiologa.

Sprawdź aktualne oferty pracy!

Czy znajomość języków obcych jest konieczna?

Kluczową rolę w przypadku zawodowych wyjazdów zagranicznych odgrywa znajomość języków obcych. W Szwajcarii używa się aż 4 języków urzędowych. Są to: niemiecki, francuski, włoski i retoromański (najpopularniejszy jest pierwszy z nich). Niektóre oferty pracy w szpitalach państwowych, prywatnych klinikach oraz pracowniach RTG podają wymaganie znajomości języka niemieckiego co najmniej na poziomie B2.

Czy w takiej sytuacji osoby, które nie potrafią mówić po niemiecku, mają szansę na podpisanie umowy o pracę? Część placówek jest gotowa poczekać na wartościowego kandydata, który jest chętny nauczyć się języka niemieckiego. Stąd takie rozwiązania jak Academia Carenea – program szkoleniowy akredytowany przez szwajcarskie instytucje medyczne, który przygotowuje osoby zainteresowane podjęciem pracy w szwajcarskiej opiece zdrowotnej również od strony językowej. W ramach programu kandydaci realizują blisko 500 godzin kursu językowego i to nieodpłatnie! Jest to zatem szansa na pracę za granicą dla wszystkich techników RTG, także tych, którzy nie znają niemieckiego.

Wypełnij formularz i prześlij CV

Jak wziąć udział w rekrutacji?

Jeśli szukasz ciekawych i najnowszych ofert pracy dotyczących radiologii i planujesz wyjazd, skontaktuj się z nami. Możesz aplikować bezpośrednio na wybraną ofertę, wysłać CV lub wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i podpowiedzą, jaką dokumentację przesłać placówce zatrudniającej.

Zadbaj o swoją przyszłość i zgłoś się do nas. Jako doświadczona firma zajmująca się rekrutacją pracowników medycznych zapewniamy wsparcie także podczas relokacji.

Przejdź do góry