Oferty pracy dla pielęgniarek

Oferty pracy dla pielęgniarek

Planujesz wyjazd w celach zawodowych? Praca dla pielęgniarki Szwajcaria daje szerokie możliwości rozwoju. Carenea to pierwsza w Polsce szwajcarska firma specjalizująca się w rekrutacji i relokacji personelu medycznego do klinik i szpitali zlokalizowanych w kantonie niemieckojęzycznym. Oferty pracy są kierowane m.in. do pielęgniarek i pielęgniarzy.

 

Praca dla pielęgniarek i pielęgniarzy w Szwajcarii

Carenea współpracuje z placówkami ochrony zdrowia zatrudniającymi wykwalifikowaną kadrę. Szczególnie poszukiwani są pielęgniarze i pielęgniarki, którzy mają już dyplom potwierdzający uzyskanie kwalifikacji lub właśnie kończą edukację. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie polskich specjalistów przez złożony proces rekrutacyjny. Na stronie regularnie publikujemy oferty pracy dla pielęgniarzy i pielęgniarek w Szwajcarii. Są to ogłoszenia z najlepszych ośrodków w różnych miastach, m.in. w Zurychu, Bernie, Muri, Lucernie.

Sprawdź aktualne oferty pracy!

Jak wziąć udział w rekrutacji?

Udział w rekrutacji jest całkowicie nieodpłatny. Cały proces rozpoczyna się od Twojego kroku. Jeśli chcesz podjąć pracę w Szwajcarii w jednym z najlepszych ośrodków medycznych, skontaktuj się z nami. Możesz aplikować bezpośrednio na wybraną ofertę lub wypełnić formularz zgłoszeniowy, jednocześnie przesyłając CV.

Rekrutacja personelu medycznego przebiega zgodnie z zaleceniami Kodeksu Światowej Organizacji Zdrowia WHO. Nie tylko szukamy szukamy najlepszego kandydata i kontaktujemy go z konkretną placówką medyczną. Wspieramy wszystkie osoby, które pomyślnie przeszły rekrutację. Prowadzimy program relokacyjny i adaptacyjny. Pielęgniarze i pielęgniarki, którzy przeprowadzili się do Szwajcarii, mogą liczyć na naszą pomoc i wsparcie.

Regularnie przedstawiamy nowe oferty pracy

Na naszej stronie regularnie pojawiają się nowe oferty pracy dla pielęgniarek i pielęgniarzy w Szwajcarii. Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniami. W każdym przypadku bardzo dokładnie opisujemy wymagania, zakres zadań, formę zatrudnienia, a także wynagrodzenie. Są to najczęściej oferty pracy w szpitalach, klinikach prywatnych. W niektórych przypadkach poszukiwani są kandydaci z konkretną specjalizacją.

Wypełnij formularz i prześlij CV

Czy zawsze musisz znać język?

W Szwajcarii, w zależności od regionu, używa się niemieckiego (najczęściej), francuskiego, włoskiego oraz romansz. Część ofert pracy dla pielęgniarek stawia wymóg znajomości niemieckiego (z reguły na poziomie B2). Nie oznacza to jednak, że osoby, które nie znają języka, mają rezygnować z udziału w rekrutacji.

Pracodawcy proponują specjalny kurs Berlitz przygotowujący do wykonywania obowiązków zawodowych i codziennego życia. Zależy im na znalezieniu najlepszego kandydata, dlatego są w stanie poczekać, aż zostanie przeprowadzony cały proces rekrutacyjny i relokacyjny.

Praca w Szwajcarii dla pielęgniarek i pielęgniarzy to szansa na rozwój i wyższe zarobki. Interesuje Cię praca dla pielęgniarki za granicą? Jako specjaliści oferujemy pomoc na każdym etapie rekrutacji. Wspólnie możemy zadbać o Twoją przyszłość.

Przejdź do góry