O Grupie

Grupa Galenica to wiodący dostawca usług farmaceutycznych w Szwajcarii. Skupia najsilniejszych partnerów w sektorze opieki zdrowotnej i oferuje w pełni zintegrowane rozwiązania dla klientów indywidualnych a także dla aptek, drogerii, gabinetów lekarskich, szpitali, domów opieki, zakładów opieki domowej, hurtowni, firm farmaceutycznych, kas chorych i innych partnerów. Oferuje pacjentom opłacalną, wysokiej jakości opiekę i wyjątkowe doświadczenia klientów.

Zapewnia najwyższy standard usług oraz spersonalizowaną obsługę. Zatrudnia ponad 7 600 utalentowanych pracowników z 80 różnych krajów. Aktualne rekrutacje Galenica Szwajcaria dotyczą stanowiska farmaceuty do sieci blisko 500 aptek zrzeszonych w ramach Grupy. Rekrutacje farmaceutyczne są skierowane zarówno do osób z doświadczeniem, jak i kandydatów rozpoczynających karierę zawodową. Praca dla farmaceuty za granicą dotyczy w tym wypadku wielu różnych miejsc na mapie Szwajcarii.

Motto Grupy to „Wspieramy ludzi na każdym etapie życia w ich drodze do zdrowia i dobrego samopoczucia. Służymy indywidualnym fachowym doradztwem i dostarczamy unikatową ofertę produktów i usług. Jesteśmy dostępni wszędzie w Szwajcarii i o każdej porze.”

 

Grupa Galenica

Wartości Grupy Galenica

Okazujemy
szacunek
Razem jesteśmy
silniejsi
Budujemy
zaufanie
Uczestniczymy
z pasją
Jesteśmy
przedsiębiorczy
Poznaj Galenica

Dołącz do świata Galenica

Każdy z nas indywidualnie ma wpływ na realizację naszych podstawowych wartości. To dla nas priorytet. Mocno wierzymy, że wielkie rzeczy można osiągnąć tylko razem.

Benefity dla pracowników

„Stawiamy naszym pracownikom wysokie wymagania, ale i pracownicy mogą wiele od nas oczekiwać. Wasze zaangażowanie i pożyteczna praca muszą zostać nagrodzone. Dlatego oferujemy Ci cały szereg usług i korzyści. Należą do nich na przykład nasze przyjazne nastawienie do rodzin, elastyczne modele pracy i płatne dokształcanie, które możemy Ci zaoferować jako wiodący dostawca usług medycznych.”

HR, Grupa Galenica

Hojna polityka rodzinna
 • Przyjazny stosunek do rodzin jest jedną z naszych najważniejszych wartości: ważne jest dla nas, aby nasi pracownicy pozostali zdrowi, zmotywowani i wydajni w dłuższej perspektywie. A kwestia polityki rodzinnej jest tego szczególnie istotnym elementem.
 • Dlatego mamy – w zależności od roli – elastyczne godziny pracy i modele pracy z domu i oczywiście zachęcamy do pracy w niepełnym wymiarze godzin. Przekraczamy ustawowe minimalne wymagania dotyczące urlopu rodzicielskiego: dla matek oferujemy 16 tygodni płatnego urlopu w wysokości 80% wynagrodzenia, dla ojców dziesięć dni w wysokości 100%.
 • Dodatki z tytułu małżeństwa i urodzenia dziecka
 • Fundusz dziecięcy dla własnych dzieci z preferencyjnym oprocentowaniem i wkładem pracodawcy
Indywidualne dokształcanie się
 • Dokształcanie się, utrwalanie i poszerzanie wiedzy jest nieodzownym warunkiem dla każdego z nas. Tylko w ten sposób możemy umocnić pozycję naszej Grupy, naszych obszarów biznesowych i naszych spółek w stale zmieniającym się otoczeniu rynkowym.
 • Galenica oferuje Ci i finansuje szeroki zakres wewnętrznych i zewnętrznych możliwości dokształcania się. Ponadto, za pomyślnie ukończone szkolenia dodatkowe nagradzamy premiami. Nasz program zarządzania talentami umożliwia nam identyfikację naszych najlepszych pracowników wewnętrznych i wspieranie ich w ramach skrojonych na miarę programów rozwojowych.
Uczciwa polityka płacowa
 • Nasza polityka płacowa jest sprawiedliwa i prozdrowotna: nasze wynagrodzenie jest dostosowane do naszych wymagań, rynku i indywidualnych wyników. 42-godzinny tydzień pracy, 13-miesięczne wynagrodzenie i udział w zyskach to u nas standard. W tym celu oferujemy różne formy czasu pracy, podejmujemy ukierunkowane wysiłki w celu promowania zdrowia naszych pracowników i zobowiązujemy się do zapewnienia szerokich świadczeń socjalnych. Rabat dla pracowników w wysokości do 25% pozwala korzystać z preferencyjnych cen we wszystkich naszych aptekach.
 • Min. 25 dni urlopu do 49 roku życia, co najmniej 27 dni urlopu od 50 roku życia
 • Możliwość dokupienia urlopu lub skorzystania z urlopu bezpłatnego
Inne bonusy i zniżki
 • Nagrody za długoletni staż pracy: premia i dodatkowe dni urlopu co pięć lat
 • Abonamenty komórkowe i smartfony w atrakcyjnych cenach
 • Zniżki w firmach partnerskich (siłownie, hotele, szkoły językowe, sklepy z elektroniką, handel winami itp.) i w aptekach Grupy
 • Zniżki na wybrane dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne
 • Rabat na paliwo również dla samochodów prywatnych
 • Bonusy za polecenie nowych pracowników
 • Możliwość wykupienia imiennych udziałów Grupy po preferencyjnych cenach
 • 13miesięczna pensja jako standard i udział w zyskach Grupy
 • Korzystny fundusz emerytalny (2/3 opłacane przez pracodawcę)
Dlaczego warto pracować dla Grupy farmaceutycznej Galenica

Galenica to wiarygodny pracodawca, który docenia ludzi poszukujących satysfakcjonujących wyzwań, chcących mieć realny wpływ na kształtowanie szwajcarskiego rynku opieki zdrowotnej. Oferuje różnorodne ścieżki kariery w ramach Grupy i stwarza perspektywy zawodowe. Jako dostawca usług kształtujących rynek, Galenica działa z myślą o przyszłości i promuje ciągły rozwój.

Rozwój i kariera

W Galenica nie ma standardowych karier. Naszych pracowników postrzegamy jako niezależne jednostki o indywidualnych umiejętnościach i potencjale. Dlatego chcemy, by Twój rozwój przebiegał wg zasady: Twoje cele, Twoje szkolenia.

Zdobycie pracy u nas to dopiero początek Twojej podróży. Wspieramy Cię na każdym etapie tej podróży. Zdobądź doświadczenie kierownicze, pogłębiaj swoją wiedzę specjalistyczną lub podejmuj nowe zadania. Mamy odpowiednie szkolenia, które pomogą Ci dotrzeć tam, gdzie chcesz. Nasza filozofia przywództwa „Servant Leadership” pozwali Ci również na samodzielne działanie i przejmowanie odpowiedzialności.

Zobacz jak pracuje Farmaceuta Specjalista
Apteka Amavita | Grupa Galenica

Apteki w kantonie niemieckojęzycznym czekają na Twoją aplikację!

Zapraszam Cię do udziału w rekrutacji do aptek Grupy Galenica
Ewa Solarczyk-Konik, Dedykowany Opiekun USZ
ewa.solarczyk-konik@carenea.pl
+48 797 834 184
Przejdź do góry