Pielęgniarka | Pielęgniarz

Klinika Intensywnej Terapii

Spitalzentrum Oberwallis | Kanton Wallis, Szwajcaria
Umowa o pracę bezpośrednio ze szpitalem
Wynagrodzenie: od 74000 - 104 000 CHF brutto (13 pensji rocznie), uzależnione od doświadczenia
Bezpłatny kurs języka niemieckiego do poziomu B2
Bezpłatna nostryfikacja dyplomu
Opieka relokacyjna i wsparcie konsultanta Carenea
Nr referencyjny: #18814
Pobierz ofertę Aplikuj

    Podaj swoje dane, by pobrać ofertę

    Informacje o placówce

    Spitalzentrum Oberwallis to zespół dziesięciu wyspecjalizowanych szpitali oraz największy pracodawca w Kantonie Wallis. Zatrudnia prawie 5 700 pracowników, którzy realizują leczenie ambulatoryjne i stacjonarne dla ponad 41 000 pacjentów, udzielając ponad 680 000 konsultacji, zabiegów i badań ambulatoryjnych rocznie w ponad siedemdziesięciu specjalizacjach. SZO jest partnerem Carenea i zaprasza polskich kandydatów do pracy na oddziałach łóżkowych w szpitalach w Visp i w Brig.

    Szpitale Visp i Brig obejmują oddziały chirurgii ogólnej i wisceralnej, oddział traumatologii, oddział laryngologii i oddział urologii. Dysponują również, oddziałami traumatologii układu mięśniowo-szkieletowego. Zakres usług oferowanych przez klinikę chirurgiczną obejmuje szerokie spektrum z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii trzewnej (chirurgii narządów wewnętrznych), chirurgii naczyniowej oraz chirurgii klatki piersiowej, które realizowane są na najwyższym poziomie.

    Szpital Visp, wraz ze szpitalem Brig, są usytuowane w niemieckojęzycznej części Kantonu Wallis, leżącego na południu Szwajcarii i graniczą z Włochami, Francją oraz z kantonami Vaud, Berno, Uri i Ticino. Region Wallis, wzdłuż którego rozciąga się dolina Rodanu, znana ze słynnego wina Chablis oraz wspaniałych alpejskich tras narciarskich i turystycznych. Szczyt Matterhorn położony niedaleko Zermatt jest jedną z największych atrakcji kantonu i całych Alp Szwajcarskich.

    Więcej informacji o tym Pracodawcy, benefitach, warunkach pracy, szpitalu i regionie znajdziesz w zakładce Pracodawcy – Spitalzentrum Oberwallis.

    Co oferujemy?

    pracę na oddziale intensywnej terapii
    wynagrodzenie: od 74000-104000 CH brutto rocznie (13 pensji, uzależnione od ilości lat doświadczenia zawodowego)
    umowę o pracę bezpośrednio ze szpitalem
    pracę pod opieką doświadczonej pielęgniarki/pielęgniarza w czasie okresu wdrożenia
    pracę w dogodnym wymiarze godzin oraz pakiet benefitów pracowniczych
    możliwość zamieszkania na terenie kompleksu szpitalnego Visp
    dofinansowanie do posiłków
    region Wallis oferuje wysoką jakość życia oraz niewysokie koszty nieruchomości

    Zakres zadań:

    świadczenie profesjonalnej opieki pielęgniarskiej
    współpraca w interdyscyplinarnym zespole opieki zorientowanej na pacjenta
    realizacja celów oddziału szpitala w ramach odpowiedzialności za jakość opieki, atmosferę w pracy i dobrostan pacjenta

    Wymagane wykształcenie i doświadczenie:

    wykształcenie wyższe pielęgniarskie – minimum licencjat
    minimum roczne doświadczenie zawodowe w szpitalu, w tym na oddziale intensywnej terapii

    Dodatkowe umiejętności i wiedza:

    wysokiej samodzielności w wykonywaniu zadań
    wiedzy na temat znieczuleń
    biegłości w obsłudze komputera
    doskonałych umiejętności komunikacyjnych
    motywacji do pracy w zespole interdyscyplinarnym
    chęci podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych i językowych

    Co zyskujesz, aplikując z Carenea?

    opiekę na każdym etapie rekrutacji od momentu podjęcia decyzji do wyjazdu do Szwajcarii a nawet dłużej!
    kompleksowe wsparcie przy NOSTRYFIKACJI DYPLOMU w Szwajcarskim Czerwonym Krzyżu
    bezpłatny, autorski program ACADEMIA CARENEA, przygotowujący do pracy i życia w Szwajcarii
    ponad 600 godzin nauki JĘZYKA NIEMIECKIEGO z elementami języka medycznego
    bezpłatną organizację i przygotowanie do egzaminu z języka niemieckiego Zertifikat B2
    szkolenia kulturowe i zawodowe
    stały dostęp do materiałów edukacyjnych
    przygotowanie do interview ze szwajcarskim pracodawcą
    organizację wyjazdu na tzw. SCHNUPPERTAG, czyli próbny dzień pracy w szpitalu
    pomoc przy podpisaniu bezpiecznej i korzystnej umowy o pracę
    60stronicowy Manual Relokacji dla Ciebie i Twoich bliskich
    opiekę Menedżera ds. Relokacji na miejscu w Szwajcarii
    pomoc w uzyskaniu pozwolenia na pracę
    pomoc w znalezieniu mieszkania i udzielenie koniecznych referencji
    pomoc w wyborze ubezpieczenia i doradztwo podatkowe
    pomoc w wyborze i otwarciu konta bankowego
    pomoc w wyborze przedszkola lub szkoły dla Twoich dzieci
    wsparcie społeczności Carenea na miejscu w Szwajcarii
    Poznaj swoje nowe
    miejsce pracy!

      Chcesz wiedzieć więcej o pracy w Szwajcarii?
      Porozmawiajmy!

      Jesteśmy obecni w 4 miastach w Polsce: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław
      paulina.zajaczkowska@carenea.pl
      +48 451 539 220
      Przejdź do góry