Pielęgniarka | Pielęgniarz

Onkologia, Hematologia

Kantonsspital Aarau, Szwajcaria
Umowa o pracę
5500 - 6500 CH brutto plus dodatki
Bezpłatny kurs języka niemieckiego do poziomu B2
Nostryfikacja dyplomu
Opieka relokacyjna i wsparcie konsultanta Carenea
Nr referencyjny: #10002
Pobierz ofertę Aplikuj

    Podaj swoje dane, by pobrać ofertę

    Informacje o placówce

    Kantonsspital Aarau (KSA) jest największym szpitalem w kantonie Aargau i obok szpitali uniwersyteckich, jednym
    z największych szpitali centralnych w Szwajcarii. Placówka może pochwalić się oddziałem internistycznym, który
    od 2010 roku ma status kliniki uniwersyteckiej. Jako ponadregionalne centrum zdrowia szpital posiada najwyższej
    klasy infrastrukturę medyczną i techniczną, prowadzi aktywne badania, a także jest ważnym ośrodkiem
    szkoleniowym dla przyszłych specjalistów oraz atrakcyjnym pracodawcą dla wielu grup zawodowych z zakresu
    opieki i terapii. Kantonsspital Aarau zatrudnia ponad 4800 specjalistów z około 80 krajów w 300 różnych
    zawodach i na 75 różnych oddziałach.

    Szczegółowe informacje dotyczące oferowanych benefitów, możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń dostępnych u tego Pracodawcy znajdziesz TUTAJ!

    Co oferujemy?

    wynagrodzenie od 5500 - 6500 CHF brutto + dodatki
    umowę o pracę bezpośrednio z Kantonsspital Aarau
    pracę w tandemie z doświadczoną pielęgniarką/pielęgniarzem
    do 6 tygodni urlopu oraz dodatkowe benefity
    szkolenia realizowane w ramach godzin pracy

    Zakres zadań:

    opieka nad pacjentami z chorobami hemato-onkologicznymi pacjentami po autologicznym przeszczepie komórek macierzystych oraz wymagającymi izolacji ochronnej
    stosowanie terapii przeciwnowotworowych u pacjentów i realizacja zaleceń lekarskich
    doradztwo oraz wsparcie pacjentów we wszystkich stadiach choroby

    Wymagane wykształcenie i doświadczenie:

    wykształcenie pielęgniarskie – minimum licencjat

    Dodatkowe umiejętności i wiedza:

    doświadczenie w pracy na oddziałach zabiegowych będzie dodatkowym atutem

    Co zyskujesz, aplikując z Carenea?

    opiekę na każdym etapie rekrutacji od momentu podjęcia decyzji do wyjazdu do Szwajcarii a nawet dłużej!
    kompleksowe wsparcie przy NOSTRYFIKACJI DYPLOMU w Szwajcarskim Czerwonym Krzyżu
    bezpłatny, autorski program ACADEMIA CARENEA, przygotowujący do pracy i życia w Szwajcarii
    ponad 600 godzin nauki JĘZYKA NIEMIECKIEGO z elementami języka medycznego
    bezpłatną organizację i przygotowanie do egzaminu z języka niemieckiego Zertifikat B2
    szkolenia kulturowe i zawodowe
    stały dostęp do materiałów edukacyjnych
    przygotowanie do interview ze szwajcarskim pracodawcą
    organizację wyjazdu na tzw. SCHNUPPERTAG, czyli próbny dzień pracy w szpitalu
    pomoc przy podpisaniu bezpiecznej i korzystnej umowy o pracę
    60stronicowy Manual Relokacji dla Ciebie i Twoich bliskich
    opiekę Menedżera ds. Relokacji na miejscu w Szwajcarii
    pomoc w uzyskaniu pozwolenia na pracę
    pomoc w znalezieniu mieszkania i udzielenie koniecznych referencji
    pomoc w wyborze ubezpieczenia i doradztwo podatkowe
    pomoc w wyborze i otwarciu konta bankowego
    pomoc w wyborze przedszkola lub szkoły dla Twoich dzieci
    wsparcie społeczności Carenea na miejscu w Szwajcarii
    Poznaj swoje nowe
    miejsce pracy!

      Chcesz wiedzieć więcej o pracy w Szwajcarii?
      Porozmawiajmy!

      Jesteśmy obecni w 4 miastach w Polsce: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław
      paulina.zajaczkowska@carenea.pl
      +48 451 539 220
      Przejdź do góry